Faaliyetlerimiz

TAŞOCAĞI İŞLETMECİLİĞİ

Parametrelerin belirlenmesinde başlıca kayaç özellikleri, patlayıcı madde özellikleri ve patlatma sistemi etkili bilmek gerekmektedir firmamız bu yöntemleri; uzman kadrosu ile size kusursuz bir şekilde sunmaktadır.

DEKAPAJ, HARFİYAT VE YOL PATLATMALARI

Ekibimiz Her türlü zemin yapısında çevre şartlarını göz önünde bulundurarak kontrollü bir şekilde yaptığı patlatmaları sorunsuz bir şekilde sonlandırmaktadır.

DOĞAL GAZ BORU HATTI PATLATMALARI

Doğalgaz hatları, atık su, içme suyu, kanalizasyon ana hatları ,elektrik ve yağmur suyu hatları patlatma çalışmaları

TÜNEL VE YER ALTI PATLATMALARI

Her tür kayaca uygun delik geometrisi ve patlayıcı seçimini, özel uygulamalarla birleştirerek makine çalışmasından mümkün olan en az oranda yaralanmak ve maliyetleri minimize etmek prensibimizdir.

DELME HİZMETLERİ

Hidrolik Delicilerimizle kayaç yapısına, yapılan işin niteliğine en uygun, hızlı ve ekonomik delme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

PATLAYICI MADDE TEMİN VE HİZMETLERİ

Taş ocağı, yol, tünel ve kanal çalışmaları gibi patlayıcı madde ihtiyacı olan alanlar için temin ve danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

Mühendislik ve Teknik Danışmanlık

Mühendislik ve Teknik Danışmanlık

Egedeltas olarak istikrarlı bir şekilde büyüme ve gelişime odaklanmakla birlikte, her yeni aldığımız projede teknik alt yapımızı, makine parkımızı, teknik personel niteligimizi güçlendirmeye devam ediyoruz. Tecrübeli, deneyimli ve güçlenen kadromuz ile birlikte müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimseyerek projelerimizi yerine getiriyoruz.

Ocak İşletmeciliği

Ocak İşletmeciliği

Hidrolik deliciler ve iş makineleriyle düşük maliyet, yüksek güvenlik ve kaliteyi birleştirerek hizmet sunmak.Delme-patlatma ile başlayan üretim sürecinde nihai tesise kadar tüm nakliye ve yüklemeleri eksiksiz olarak karşılamak firmamızın taahhütleri altındadır.

Proje Çalışmaları

Proje Çalışmaları

Yetkinlik isteyen projeleri gerçekleştirmek için yeterli kapasiteye sahip olan firmamız tünel, yol yapım, baraj yapımı gibi farklı projeleri taahhüt ettiği zamanda ve yüksek kalitede gerçekleştirmektedir.

Eğitimler

Eğitimler

Delme Teknikleri, Patlatma Teknikleri, Patlayıcı Madde Özellikleri, Zemin Etüd,Toz ve Titreşim ölçümleri, İş Güvenliği Açısından Patlatma eğitimleri.

Ürünlerimiz

Ürünlerimiz

Patlayıcı madde satışı
Mıcır satışı
Agrega satışı

Yükleme Hizmetleri

Yükleme Hizmetleri

Ekskavatör ve Loder araçlarımız ile üretim ve satışta önemli rol oynayan yükleme hizmetlerimiz.