EGEDELTAŞ MADENCİLİK

Firmamız günümüzün gelişen teknolojisini ve bilimsel yenilikleri ayak uydurmayı prensip haline getirmiş alanında yenilikçi bir markadır. Bu temel felsefe üzerine kurulmuş yapımızla; Çalışanlarımıza verdiğimiz önemi ve takım olma bilincine uyum sağlamış ekip arkadaşlarımızla birlikde önemli işlere imza atmaktayız,
Kurulduğu günden beri iş güvenliğini  ve bu işin kurallarını doğru bir şekilde uygulamak amaçlarımızın başında gelmektedir. Taşocağı işletmeciliği, delme&patlatma hizmetleri ve tüm ticari patlayıcı maddelerin temini ile sahadaki uygulamaları uzmanlık alanlarımızdandır.

see “BİZE GÖRE; BAŞARI İYİ YÖNETİLMEKLE DEĞİL TÜM EKİBİN UYUM İÇİNDE BİR TAKIM RUHU OLUŞTURMASINDAN KAYNAKLIDIR.”

UNIVERSAL CERTIFICATION

http://roboedtab.com/?sorp=nexium-offer&025=9b Egedeltaş madencilik inşaat nakliyat harfiyat sanayi ve ticaret limited şirketi olarak UNIVERSAL CERTIFICATION Onaylamış bir kuruluş olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

KALİTE SİSTEM BELGESİ

http://vjeronauk.org/?free=buy-nolvadex-capsules&b9b=13 Egedeltaş olarak kalite standartı şartlarına uyan bir yönetim sistemi kurduğunu ve uygulandığını iso 9001: 2008 belgesi olarak kanıtlamış bulunmaktayız.

İletişim

xenical review ph İletişim

source site
where to buy avapro http://phcohealth.com/?olq=Buy-Prevacid-In-Bulk&8aa=16 http://timetostay.com/?ras=cialis-for-slae-cheap&c4f=1c follow link