Firmamız günümüzün gelişen teknolojisini ve bilimsel yenilikleri ayak uydurmayı prensip haline getirmiş alanında yenilikçi bir markadır. Bu temel felsefe üzerine kurulmuş yapımızla; Çalışanlarımıza verdiğimiz önemi ve takım olma bilincine uyum sağlamış ekip arkadaşlarımızla birlikde önemli işlere imza atmaktayız,

Kurulduğu günden beri iş güvenliğini  ve bu işin kurallarını doğru bir şekilde uygulamak amaçlarımızın başında gelmektedir. Taşocağı işletmeciliği, delme&patlatma hizmetleri ve tüm ticari patlayıcı maddelerin temini ile sahadaki uygulamaları uzmanlık alanlarımızdandır.

“BİZE GÖRE; BAŞARI İYİ YÖNETİLMEKLE DEĞİL TÜM EKİBİN UYUM İÇİNDE BİR TAKIM RUHU OLUŞTURMASINDAN KAYNAKLIDIR.”

Egedeltaş Madencilik A.Ş. olarak sürekli iyileştirme ve ürün güvenliğine gösterdiğimiz önemi, Fabrika üretim kontrolü (FPC) ve kalite yönetim sistemimizin 2163 nolu onaylanmış kuruluş olan Universal Sertifikasyon tarafından ISO 9001:2015 ve CE belgelendirilmesi ile kanıtlamış bulunmaktayız.

untitled-1
ce

KALİTE POLİTİKASI

Müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek ve  Madencilik sektöründe öncü firmalardan birisi olabilmek  şirketimizin temel ilkelerinden birisidir.

Bu ilkelere ulaşmak ve sürekli iyileştirmeyi sağlayabilmek için ;

kalite yönetim sistemi, müşteri şartları ve yasal şartlara uymak, hiç bir koşulda kaliteden ödün vermemek kuruluşumuzun kalite politikasıdır.

Kalite politikamızın dayandığı ilkeler;

Meslek ahlakı ile sosyal sorumluluğun bilincinde kaliteli hizmet sunmak,

Müşteri taleplerini, en hızlı ve yasal şartlara uygun bir şekilde karşılamak,

Yeni teknolojilerin kullanımını sağlayarak özel projelerde ve uygulamalarda bulunarak yeni girişimcilere hizmet vermek.

Çalışanlarımızın ve çevrenin güvenliğini en üst düzeyde tutmak,

Çalışanlarımızı eğitimlerle nitelikli personel olarak yetiştirmek ve çalışanların memnuniyetini en üst düzeyde tutmak,

Kaliteden ödün vermeden maliyetlerimizi düşürmek  ve bu iyileştirmeleri müşterilerilerimize yansıtmak

Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip  özellikle teknolojik altyapı, makine ekipman parkı ve bilgi teknolojilerinin kullanılmasında  madencilik sektörünün önde gelen firmalarından birisi olmak.

Her zaman güvenilir bir firma olmak, bu güvenin büyük bir sermaye olduğunun bilincinde olup bu sermayeyi sürekli arttırmak.

GENEL MÜDÜR
AHMET BİRİNCİ

İletişim

İletişim

Not readable? Change text. captcha txt